Gönderen Konu: 1250 tl zonguldaktan toplamalık vosvos 1966mış 1973 de trafiğe çıkmış mış mış  (Okunma sayısı 6540 defa)

Çevrimdışı mahoni38

• Mahmut GÜNDOĞDU
  • Yıl / Model: VW bus 1976
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-ister-yeniden-topla-ister-parca-olarak-kullan-55927542/detay/

ilan bu 1250 tl istiyormus bence alınıp parçaya bozsan zevkine hobi amaçlı kendin toplasan bile mantıklı sahsen zonguldaka gidebilsem gider alır sürerek gelir garaja ceker zamanım oldukça cürüklerinden makul seviyede arındırtır(veya arındırır) macunlar boyar içini döşer sonra arkasına "ev yapımı tosba" yazar binerim :) soranlara ben yaptık derim. veya roketle üstünü ucur deri koltuk yaptır bi yalandan boyat şöyle tamam 1.250 al  250 300e öle üstten bi boyat 500 muayeneden geçirmeye harca  2000 kendin kes veya kestir hadi 500 de kestirmeye ver (benim kafamdaki bildğin roketle üstünü ucurma) 2500 tl cabro vosun olsun... bi vosvos severin alması ümidi ile. tbi ins üstünü ucurmak yerine restore edilir de yine hurdaya gitmesinden iyidir. bi ara burda bi ark. ucuz vos isityordu iste ucuz vos
Volkswagen T2b 1976 1.600cc tek karb lü baş belası cefakar şey.

Çevrimdışı kafeRS

• Yönetici
  • Özgür ÖZDEMİR
    • BUG RIDERS
  • Plaka: 34F9341
  • Yıl / Model: 1975 kafeRS
Astarı yüzünü geçer, motor kısmından yangında geçirmiş..
Özgür ÖZDEMİR -> 0535 819 38 11

Çevrimdışı mahoni38

• Mahmut GÜNDOĞDU
su var tabi alıp süper bi vos toplamak için bu secilmez. ancak forumda bi arkadas ucuz vosvos istiyordu. ucuzlar da ya evraki kayıp oluyo ya trafikten cekilmiş ya da böyle oluo benim kafamdan gecen söyle üstün körü bi toplanır hobi amaçlı ilgilenilir die

Çevrimdışı aLLy

• Nobody's Perfect.
  • Plaka: 07KR239
  • Yıl / Model: 1967/ Type3 Notchback
bence ucuz vos alınmaz ve alınmamalı .

Kendine dert isteyen alsın . eminim Dert konusunda çok şanslı olacaktır.
67 Bug 1300-07 BUG 67
67 Bug 1500-07 AJG 76
63 Bug 1200-35 EE 35
67 Typ3 1600-07 KR 239

Çevrimdışı mahoni38

• Mahmut GÜNDOĞDU
bi adamda şans olacak azcık hocam. cidden ben birisi 6.000 tl diğeri 7750 tl olmak üzere iki vosvos aldım toplam 1 yılda ikisininde motorunu sıfırdan yaptırmam gerekti ilkinciye 1300 tl ikinciye 1000 tl harcadım. pahalı veya olması gereken fiyatı verdiğimizde de dert bitmiyo malesef. :s sans olacak sans benim  bi arkadas var adam öldü c3 ile eşşek niyetine binerek gram özen göstermeyerek 250.000 km yaptı 5 yılda motoruna en sonunda öldü dediler o hali ile kayseriden edirneye gitti tık yok. bende vosvosumun motorsikletimin üzerine titrerim o da beni lan diye yolda bırakır :s egzantrik dişlisi kırılır içerde ne var ne yok krank dahil pert eder. :S tam olarak vosvoslardan yüzüm gülmedi benim.

Çevrimdışı aLLy

• Nobody's Perfect.
  • Plaka: 07KR239
  • Yıl / Model: 1967/ Type3 Notchback
bi adamda şans olacak azcık hocam. cidden ben birisi 6.000 tl diğeri 7750 tl olmak üzere iki vosvos aldım toplam 1 yılda ikisininde motorunu sıfırdan yaptırmam gerekti ilkinciye 1300 tl ikinciye 1000 tl harcadım. pahalı veya olması gereken fiyatı verdiğimizde de dert bitmiyo malesef. :s sans olacak sans benim  bi arkadas var adam öldü c3 ile eşşek niyetine binerek gram özen göstermeyerek 250.000 km yaptı 5 yılda motoruna en sonunda öldü dediler o hali ile kayseriden edirneye gitti tık yok. bende vosvosumun motorsikletimin üzerine titrerim o da beni lan diye yolda bırakır :s egzantrik dişlisi kırılır içerde ne var ne yok krank dahil pert eder. :S tam olarak vosvoslardan yüzüm gülmedi benim.

Vosun motorunda çıkacak masrafından korkmam her parçası var, her yeri kolay, ustasını buldumu sorun yok . Böle pre sevdasına ucuz aldım oh vosum oldu diyenleri gördük hep hayata küstüler, felç oldular lahmacunu bile pipetle emerek yiyolar, yolda vw görseler kafalarını çeviriyolar.

bu şansla valla sen muhallebi bile yeme bence dişini falan kırarsın.
67 Bug 1300-07 BUG 67
67 Bug 1500-07 AJG 76
63 Bug 1200-35 EE 35
67 Typ3 1600-07 KR 239

Çevrimdışı mahoni38

• Mahmut GÜNDOĞDU
alternatif :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-sahibinden-satilik-74-model-1303-model-volkswagen-56176781/detay/

2000 tl önden hafifi kazalı (görünüşte). ya aslında su amerikalıların "garaj" ı varya ondan olsa bi sok arabayı içeri pazarları kes biç parçala yer olunca zaten yardım sever vosvoscular da olusur ortaya harika şeyler cıkar. düşünsenize hepimizin 2 araba sokacak büyüklükte bi garajı olsa ?
microsoft garajda kuruldu.
google okul odasında kuruldu garaj da şirketlerşti.
emin olmamakla birlikte sitiw cops da elmayı garajda ısırmıştı (r).

Bu ülkenin bi "garaj"ı eksik o da olsa ucacak da :)

yanarım yanarım da 1300 tl yürüyen bi boya kaborta isteyen vosvos buldum para ayarlayamadım hala ona yanarım. hurdaya verecekti adam hurda niyetine aldık ama ok gibiydi. ksmet ya olayla hiç alakası olayan bi abimize aldık (ben nakit bulamayınca bari dedik birine yarasın)
sans sans sans!

Çevrimdışı Yanchevren

• Evren YANCH
  • Plaka: 34 YA 674 / Emir Dubai
  • Yıl / Model: 1974 Adolf
Bu bahseliden microsoft projesi,google,garaj örneklemeleri bir ülkenin marka ve marka stratejisi hakkındaki politikalarına güzel bir örnektir.

Örneğin bu tür marka,patent v.s. durumları ülkemizde son dönemlerde gelişmeye başladı.

Microsoft'u 2 Türk bulsaydı çokan ellerinden almışlardı :)"bu kelime kahvede konuşulan muhabbetlere benzesede olay derindir"

Çünkü bu bir kısır döngüdür.Sistemin kaliteden yoksunluğunu gösterir.

Korsan cd satılır,kaçak ürün satılır,vergisiz kazanç sağlanır,sanatçı kazanamaz,sinema gelişemez,tüketicinin sanat anlayışı azalır,devlet alamadığı vergileri başka yerlere dayamaya başlar,yüksek vergiler yüzünden yaşam standartı düşer,bu durumda araba v.s. lüks amaçlı,hobi amaçlı değil ,iş görme amacı olarak kullanılmaya başlanır,bu yüzden "garaj" gibi programlar yapılamaz çünkü ilgilenecek hedef kitle yoktur,sponsor bulunamaz.

Adama dayarlar Tv de aşkı,ihtirası ,entrikayı ,aldatmayı ,yerine göre köy ağası yerine göre mafya'yı.

Alın der izleyin bunları da görün bak dünyada neler dönüyor.

Garaj gibi programları Türkiyede kim izler?

Sen ,ben izleriz.

Sen ,ben 2 liraya araba alıp 3 liraya toplamaya çalışırız.

Sen ,ben zoru başarmaya çalışırız.

Tamircisi gelir sana faturasız işlem yapar,vergi yine yatmaz,vergi yatmayınca,zaten araç üretimi olmayan bir ülkede araç sektörü etkilenir..

v.s v.s.

Düşününce çok şey yazılacakta boşver 2020 de yerli otomobil üretecekmişiz önemli olan o :D

Not : Çok özeniyoruz dediğimiz Amerika'da Korsan cd"ki bunu satman zaten imkansız",telif hakkı,patent ,bu gibi uygulamalarda çok ağır cezai yaptırımlar uygulanır.

Vergi kaçırmak en büyük suçlardan birisidir.

Amerikan sinemasının ülkeye girişini engellemek ,Amerikanın o ülkeye karşı tüm ticari faaliyetlerini durdurması "ambargo"sebebidir.Öyle kafana göre ben bundan sonra senin filmlerini almıyorum diyemezsin."Japonya zamanında demiş,ambargoyu ensesine yemiştir"

Eyalet sınırları içerisinde fiyatı sabitlenmiş bir ürün için "bunu bi alt sokakta 10 lira daha ucuza satıyorlar" diye pazarlık edemezsin,vergi memurlarını anında olay yerine çağırırlar,onlara daha ucuza sattığını  iddaa ettiğin mekana işlem yapmak üzere eşlik etmeni isterler.Pazarlık yapmak için söylemiştim diyemezsin,memurlarının yetkisi büyüktür,alır götürürler yerel mahkemede yargılanma sebebidir.

Çok uzun yazmayayım işte durum bu.Kafamız çalışıyor ama hep zehir işlere ;)
« Son Düzenleme: Ağustos 11, 2011, 01:47:06 Gönderen: Yanchevren »
NO PAIN NO GAIN[/color][/

Çevrimdışı mahoni38

• Mahmut GÜNDOĞDU
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-saat-gibi-calisiyor-innanamiyacaksiniz-53508317/detay/

hop yeni vw buldum :) 1650 tl.

birde motoru gidik bi vw var
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ilk-goz-agrimiz-satiliga-cikti-52042927/detay/

misal bi gun bus dan sıkılırsam veya biraz yatıyor gibi olursa böyle temiz motoru gidip bi vw bulup bus un motoru indircem vw koycam sıkıldım mı vw den koy busa :) zaten zor değil motor indirmek bindirmek. bi motor bi bus bana ideal geliyo ama motordan vazgeçersem (pek sanmıyorum) bi vw kardeş gelcek.

Çevrimdışı mahoni38

• Mahmut GÜNDOĞDU
bu arada konuyu yanlış yere açmısım. taa şimdi fark ettim. kusura bakmayın. özür dilerim

Bug Riders

vidanjör | ileri sürüş teknikleri | dövme | OYUN